Świeca perfumowana w szkle Zapach Bohemy – aromat wolności dla duszy

Potrzebujesz chwili wytchnienia, inspiracji i atmosfery pełnej wolności twórczej? Świeca zapachowa w szkle Zapach Bohemy to dodatek, który zamieni Twoje domowe wnętrza w magiczną krainę stworzoną dla artystycznej duszy. Wyzwól swoją twórczą naturę!

Ta perfumowana świeca to produkt stworzony ręcznie, za pomocą tradycyjnych metod znanych tylko w Prowansji. Połączenie naturalnego wosku roślinnego i słynnych perfum z regionu Grasse tworzy luksusowy wyrób o najwyższej jakości. Zapach świecy znakomicie rozchodzi się po całym wnętrzu, bez efektu zadymienia. Przy gramaturze 180 g możesz rozkoszować się jej aromatem nawet do 40 godzin. Po całkowitym wypaleniu wosku zyskasz stylową szklaneczkę dekoracyjną.

Świeca Zapach Bohemy o magicznym, pudrowym zapachu znakomicie sprawdzi się w Twoim salonie, sypialni czy łazience. Słodycz kwiatów połączona z głębokimi nutami piżma, drzewa sandałowego i goździka pobudzi Twoją artystyczną duszę i zapewni źródło inspiracji. Połączenie kilku woni tworzy nutę zapachową, a każda z nich ma inny czas parowania. Dzięki temu, obecne w perfumach nuta głowy, serca i bazy będą uwalniać się stopniowo, zaskakując Cię swym pięknem.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania