Świeca perfumowana w szkle Świeża Werbena – powiew świeżości

Chcesz, żeby Twoje mieszkanie pachniało świeżością i orzeźwieniem? Marzysz o bliskim kontakcie z naturą, nawet w czasie zimy? Wypełnij swój dom kojącym zapachem werbeny! Postaw na komodzie czy stoliku perfumowaną świecę zapachową w szkle Świeża Werbena. Otocz się relaksującym aromatem!

Ręcznie robiona świeca to efekt wykorzystania tradycyjnych prowansalskich metod produkcji. W pełni naturalny wosk pochodzenia roślinnego nie emituje dymu ani nie tworzy sadzy podczas palenia. Intensywne perfumy z regionu Grass szybko wypełniają całe wnętrze. Specjalnie wyselekcjonowane materiały zapewniają najwyższą jakość produktu. Świeczka o gramaturze 180 g wystarcza aż na 40 godzin palenia, a po jej zużyciu możesz dodatkowo cieszyć się ozdobną szklaneczką.

Poszczególne wonie połączone są w grupy zwane nutami zapachowymi. Każda ma inny czas parowania, dlatego zapach perfum będzie stopniowo zmieniał się za sprawą nuty głowy, serca i bazy. Dominujące zielone nuty ożywią Twoje domowe wnętrza. Werbena, cytryna, mięta i tymianek wyczarują fantastyczną, relaksującą atmosferę. Twój salon, sypialnia czy łazienka wypełnią się świeżością dzięki aromatycznej, perfumowanej świecy zapachowej. Zaproś naturę do swojego domu!

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania