Świece stołowe proste – klasyczny dodatek, którego nie może zabraknąć w trakcie uroczystego posiłku

  • Klasyczny kształt. Świece proste stworzone zostały, by osadzić je w świecznikach stołowych. Prosta forma i neutralny kolor czyni z nich dodatek, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. 
  • Beżowy kolor. Świece stołowe barwione były w całości – oznacza to, że posiada jednolity kolor, a nie tylko ozdobną powierzchnię. Dzięki temu świeca wygląda estetycznie nawet wtedy, gdy się spala.
  • Długi czas palenia. Każda ze świec posiada wysokość 16 cm i średnicę ok. 2,1 cm. Dzięki temu każda z nich może się palić przez 6 godzin. Sprawdzą się nawet w trakcie długiej kolacji przy świecach!
  • Zrobione z wosku. Świeca powstała z twardego wosku. To za jego sprawą świeca zachowuje swój kształt. Stożkowate zakończenie świecy ułatwia rozpalanie.
  • Duży zapas. Zestaw świec stołowych to praktyczny komplet. W minimalistycznym kartoniku znajdziesz aż 10 świec stołowych, które pozwolą Ci rozświetlić niejedną uroczystą okazję.

Woskowe świece stołowe dają stabilny, jasny płomień. Dzięki temu pomogą uświetnić wyjątkowe chwile. Niewielki kartonik, w który zostały zapakowane świece, pomoże w ich wygodnym przechowaniu i ochroni przed przypadkowym złamaniem. Zaletą świec prostych jest to, że równo się wypalają i nie zostawiają po sobie wiele wosku.

Wymiary
Długość 16 cm
Średnica 2 cm
Szerokość 2 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania