Świecznik szklany – detal, który ociepli Twoje wnętrze

Poza tym, że ociepli Twoje wnętrze, zdobędzie też Twoje serce dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi. Świecznik szklany występuje w różnych odcieniach fioletu do wyboru, w tym w kolorze śliwki węgierki, a także rozbielonym odcieniu fioletu i lila-różu. Dolna część najjaśniejszego z nich ozdobiona jest połyskującym brokatem, natomiast pozostałe 2 eleganckie świeczniki w dolnej części są pokryte materiałem przypominającym aksamit. Obie części jednego świecznika są od siebie oddzielone złotą obramówką. Akcesoria wykonane są z wysokiej jakości dymnego szkła.

Świecznik ze szkła za sprawą swoich niewielkich rozmiarów (7x7x8 cm) pomieści świeczkę w kształcie niewielkiego walca lub tealighta. W połączeniu z aksamitnymi zasłonami, miękkimi kocami oraz roślinami stworzy w mieszkaniu przytulny klimat i sprawi, że nie będziesz mieć ochoty go opuszczać.

Świecznik nadaje wnętrzu ekskluzywnego, wyrafinowanego wyrazu. Będzie pasował zarówno do wnętrz w stylu vintage, jak i minimalistycznym. Świetnie odnajdzie się z szarymi oraz beżowymi dodatkami.

Przy skłądaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.

świecznik - wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło