Nadaj pomieszczeniom atmosfery tajemniczości

Świecznik to nie tylko ozdoba, która stoi sobie na półce lub komodzie. To także źródło ciepłego, nastrojowego światła, które w pełni docenimy w długi, chłodny wieczór. Mrok rozświetlony delikatnym, tajemniczym światłem zmienia zwykłe otoczenie w pełne magii wnętrza, a stojące w nim meble i przedmioty nabierają nowego charakteru.

Świecznik dekoracyjny kwiat pasuje do pomieszczeń w stylu klasycznym, glamour, nowoczesnej elegancji, czy nawet skandynawskim. Może stać na komodzie, stoliku, szafce, parapecie. Można stworzyć ciekawe aranżacje z nim w roli głównej.

Świecznik kwiat stworzony został z ceramiki, której piękno podkreślone jest kształtem i kolorem. Fantazyjne płatki będą stanowić doskonałe obramowanie dla źródła światła, którym może być zwykły podgrzewacz albo na przykład świeca pieńkowa. Kolor świecznika to biel ze złotymi akcentami. Rozmiar: 5 × 5 × 9 cm.

Do świecznika w kolorach bieli i złota świetnie będzie pasować świeczka również w złotych barwach lub ciepłych odcieniach czerwieni, łososiowego, a nawet bieli czy ecru.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.158 kg
Do pobrania