Ozdoba bożonarodzeniowa Figurka ceramiczna domek biały – udany prezent Gwiazdkowy

Czy szukasz ciekawego prezentu świątecznego, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy? Ozdoby, która odnajdzie się w pokoju dziecięcym i podkreśli ten rodzinny, radosny czas w roku? Wybierz biały ceramiczny domek - niech osoba obdarowana poczuje magię Świąt już teraz!

Wszelkie ozdoby świąteczne pozwalają nam poczuć atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, które kojarzą nam się głównie z pysznymi potrawami spożywanymi w rodzinnym gronie. Klimatyczne światło bijące ze świecznika na stole wigilijnym? Doskonały pomysł!

Biały domek ceramiczny to urocza figurka, do której będzie pasowała świeczka typu tealight. Ustawiona na środku stołu z pewnością umili wieczór. Małe otwory w kształcie gwiazdek sprawią, że światło świeczki będzie wydobywało się w ciekawy sposób, zapewniając interesujący efekt wizualny.

Dodatkowo umiejscowienie świeczki w świeczniku takim, jak ceramiczny biały domek daje nam pewność, że cała kolacja przebiegać będzie bezpiecznie. Nie zwlekaj! Wprowadź ducha Świąt do swojego domu już dziś!

Wymiary
Wysokość 8,5 cm
Waga 0.16 kg
Do pobrania