Stwórz sobie romantyczny nastrój w mieszkaniu

Świecznik pomoże ci rozświetlić półmrok pokoju ciepłym światłem i nadać mu zupełnie innego wymiaru. Przy świetle świec przyjemnie się wypoczywa i rozmawia. Stylowy design tego smukłego świecznika doskonale współgra z wnętrzami urządzonymi nowocześnie lub glamour. Świecznik możesz postawić w salonie, sypialni, jadalni, ale właściwie znajdzie on swoje zastosowanie w większości domowych pomieszczeń.

Metalowy świecznik to gwarancja stabilności i wytrzymałości. Możesz cieszyć się nim przez długie lata. Jest bardzo stylowy, na okrągłej podstawce znajduje się cienka, wysoka nóżka z miseczką w kształcie kielicha.

Do świecznika pasują cienkie świece - mogą być proste lub kręcone. Czarny matowy kolor (podstawka i nóżka) razem ze złotem (miseczka) tworzą eleganckie i ponadczasowe połączenie. Wymiary świecznika – 8x8x22,5 cm.

Ze świecznikiem możesz używać świec w różnych kolorach. Stawiaj na czerń i złoto, co stworzy razem wyjątkową ozdobę. Nieźle będą się prezentować ciepłe kolory: czerwień, ciemna zieleń.

Wymiary
Średnica 8 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 0.21 kg
Do pobrania