Świeczniki - piękna ozdoba, która pasuje do każdego rodzaju wnętrza

Niewielkie ozdoby służące do umieszczania w nich jednej bądź też większej ilości świec zwane są świecznikami. Wykonuje się je z rozmaitych materiałów, takich jak mosiądz, brąz, miedź, stal lub porcelana, czy też szkło. Z pewnością świeczniki pomagają w stworzeniu przyjemnej i unikalnej atmosfery podczas różnego rodzaju uroczystości.

Dzięki niezwykle szerokiej ofercie dostępnych wzorów i kształtów świeczników na dzisiejszym rynku, bez wątpienia każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla tych osób, którzy cenią sobie minimalizm, idealnie sprawdzi się sprzęt o bardzo prostej formie.

Dany produkt to przepiękny świecznik odznaczający się przede wszystkim niebanalnym designem, który dodatkowo przykuwa uwagę swoim oryginalnym kształtem kielicha. Jest wyjątkowo nowoczesny, ale doskonale sprawdzi się zarówno w ekskluzywnych aranżacjach, jak i tych urządzonych w bardziej tradycyjnym stylu. Stanowi idealne połączenie nie tylko ze świecą, ale równie perfekcyjnie prezentuje się także z kamieniami dekoracyjnymi. Kolejnym atutem produktu jest to, że korzystanie z niego jest wyjątkowo bezpieczne.


Świecznik szklany - elegancja i klasa idąca w parze z uniwersalnością

Dany produkt to bez wątpienia niezwykle nowoczesna ozdoba, która została wykonana wyłącznie z wysokiej jakości szkła bezbarwnego. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które są miłośnikami niewielkich i niedrogich elementów dekoracyjnych, potrafiących wyczarować jedyny w swoim rodzaju klimat w danym pomieszczeniu.

Dodatkowo, nie potrzebuje on nawet żadnych dodatków, ponieważ świecznik sam w sobie stanowi znakomitą dekorację. Dzięki niemu każdy bez wielkiego nakładu wysiłku wykreuje ten niesamowity, nastrojowy klimat w swoim wnętrzu. Warto dodać, że produkt pochodzi z polskiej huty szkła.

Wymiary
Średnica 15,5 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania