Idealna ozdoba wnętrza

Dziś każdy posiadacz mieszkania pragnie, aby jego dom pięknie i gustownie wyglądał. Kupujemy, więc meble, wybieramy dywany, firany, ale zapominamy często o jeszcze jednym niezwykle istotnym elemencie. Dużą rolę, bowiem w wyposażeniu naszego mieszkania odgrywają ozdoby i dekoracje. Warto pomyśleć o nich, ponieważ dodają każdemu wnętrzu nieco więcej charakteru, przeciągają wzrok i chociaż z natury niepozorne, adekwatnie zaprezentowane potrafią naprawdę zachwycić.


Ważna rola

Obecnie ogromna ilość ludzi, aby ozdobić swoje mieszkanie sięga po świeczniki. Są to naprawdę piękne dekoracje, dlatego nie ma nic dziwnego w fakcie, że świecznik szklany na świece cieszy się tak wielką popularnością. Prezentowany przez nas produkt to konstrukcja nowoczesna, prosta, a zarazem niezwykle ciekawa. Warto zaznaczyć, że produkt ten powstał w oparciu o najnowsze i najbardziej innowacyjne trendy panujące w modzie, co powoduje, że sam w sobie stanowi idealną dekorację do naszego mieszkania. Co więcej, świecznik szklany, jaki mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym został stworzony z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest solidny, mocny, odporny na uszkodzenia i zarysowania. Wykonany ze szkła bezbarwnego z jednej z polskich hut na pewno będzie pięknie wyglądał w każdym wnętrzu bez względu na to czy ma ono charakter klasyczny czy też nowoczesny.


Idealna kompozycja ze świecą

Prezentowany przez nas świecznik pięknie wygląda zarówno sam, jak i z umieszczoną w nim świecą. Aby podnieść jego walory estetyczne możemy umieścić w nim także kamienie dekoracyjne. Tym samym będzie dekoracją niebanalną, lecz taką która przyciągnie wzrok odwiedzających nas gości. Fachowo stworzony, piękny, gustowny potrafi naprawdę zachwycić.

świecznik - wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło