Black Red White – meble i akcesoria do domu
Świecznik ze szkła z recyklingu Koniak 30 cm brązowy, 2358611
Świecznik ze szkła z recyklingu Koniak 30 cm brązowy, 2358611
Świecznik ze szkła z recyklingu Koniak 30 cm brązowy, 2358611

Świecznik ze szkła z recyklingu Koniak 30 cm brązowy

Kod produktu: THK-083324
Kolor: pomarańczowy
* termin realizacji w dniach roboczych
zostaw nam swój adres e-mail a powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny z dostawą do domu

Nie wszystkie produkty będą ponownie dostępne. Przypomnienie o dostępności będzie aktywne przez 3 miesiące.

Administratorem Twoich danych jest Black Red White S.A. z siedzibą przy ul. Krzeszowskiej 63, 23-400 Biłgoraj. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Głębokość 10,5 cm
Średnica 10,5 cm
Szerokość 10,5 cm
Wysokość 30 cm
Waga 0.68 kg

Szklany świecznik marki Tajemniczy ogród stworzony w nurcie eko

Troska o planetę nie jest Ci obca, a szukasz unikalnych ozdób na jadalniany stół? Zwróć uwagę na świecznik ze szkła z recyklingu w kolorze koniakowym. To właśnie dzięki niemu wydobędziesz przytulny nastrój z palących się świec. Możesz go wykorzystać we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, glamour, retro i vintage. Model na smukłej nóżce z pewnością nie przytłoczy Twojego pomieszczenia.

Szklany świecznik jest elegancki i niezwykle funkcjonalny. Szkło to materiał odporny na wysokie temperatury i łatwy w czyszczeniu. Bez trudu usuniesz z jego powierzchni pozostałości wosku. Świecznik w kolorze koniakowym ma jeszcze jedną zaletę – doskonale odbija światło. Dzięki wysokości wynoszącej 30 cm i odpowiedniej szerokości czaszy dopasujesz do niego swoje ulubione świeczki w różnych kolorach.