Szafa Flex – niewielka szafa o dużych możliwościach

Szukasz szafy, która nie zajmie wiele miejsca, a jednocześnie umożliwi Ci przechowywanie sporej ilości ubrań i bibelotów? Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, wybierz mebel zaprojektowany z myślą o wymagających wnętrzach. Szafa Flex to rozwiązanie, które zachwyci Cię pojemnością i funkcjonalnością. Sprawdź!

Kompaktowa szafa przyda się w pokoju nastolatka, wąskim przedpokoju lub pomieszczeniu, które pełni funkcję pokoju gościnnego. Z powodzeniem przechowasz w niej kurtki i buty domowników lub odzież odwiedzających Cię na dłużej gości. Stylowy wygląd mebla uświetni zarówno nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje w stonowanej kolorystyce.

Szafa o wymiarach 100 × 66 × 240 cm posiada:

·         4 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         zestaw 3 półek dolnych,

·         2 drążki na wieszaki,

·         4 praktyczne szuflady z frontem pełnym, idealne na bieliznę i akcesoria;

·         2 uchylane fronty.

Taki podział przestrzeni umożliwia wygodne rozmieszczenie ubrań, bez obaw o upychanie wszystkiego w jednym miejscu. Półki różnej wielkości dają możliwość przechowywania koszy tekstylnych, w których posegregujesz wszystkie swoje skarby. Dwa szerokie drążki to odpowiednio dużo miejsca na koszule, marynarki czy wizytowe spodnie.

Bryła składa się z korpusu w kolorze dąb sonoma, frontów w wybarwieniu lacobel jasny szary oraz srebrnych uchwytów.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 174.821 kg
Do pobrania