Szafa Flex – nieprzeciętny design i dobrze zorganizowana przestrzeń

 

Nie dysponujesz dużą przestrzenią, ale zależy Ci na pojemnym, nowoczesnym meblu, który wyróżnia się przemyślanym układem wnętrza?

 

Szafa Flex o wymiarach 100 x 240 x 66 cm świetnie sprawdzi się w przestrzeni małej sypialni, przedpokoju czy pokoju młodzieżowego. Jest ona naturalnym wyborem dla osób, które cenią sobie prostą formę, funkcjonalność i modny design.

 

Dwudrzwiowa szafa Flex posiada białe korpusy i oklejone lustrami fronty. Bez względu na to, gdzie ustawisz mebel, lustro będzie interesującym i użytkowym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko skontrolujesz swój wygląd przed wyjściem do pracy, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi. 

Wnętrze szafy Flex pozwoli Ci optymalnie ulokować wszystkie elementy stroju. Po lewej stronie mebla do Twojej dyspozycji są dwa drążki, na których rozwiesisz marynarki, żakiety, kurtki czy koszule. W ten sposób unikniesz zagnieceń i konieczności czasochłonnego prasowania.

Trzy – umieszczone na dole po prawej stronie – szuflady sprawdzą się podczas przechowywania bielizny, dodatków czy skarpet. Półki nad nimi to przestrzeń na złożone części garderoby takie jak: bluzy, swetry, koszulki czy dresy. A górną przestrzeń podzieloną na cztery strefy możesz zapełnić rzadziej używanymi rzeczami.

Wnętrze szafy Flex wykonano w praktycznym kolorze szare płótno, a szuflady posiadają istotne dla wygodnego użytkowania prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

 

Postaw na nieprzeciętny design i dobrze zorganizowaną przestrzeń dwudrzwiowej szafy Flex. Dzięki temu zyskasz użyteczne i estetyczne wnętrze, w którym wszyscy domownicy będą się czuli komfortowo.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 169.771 kg
Do pobrania