Szafa Flex 120 dąb wotan – mebel do wielu aranżacji

Jednym z wielu atutów, jakie posiada szafa Flex 120 dąb wotan, jest jej stosunkowo niewielki rozmiar, dzięki czemu można wstawić ją do niedużego pokoju. Pasuje do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju. Jest bardzo praktyczna, ponieważ połowa jej frontu to lustro, co oznacza, że dodatkowo zaoszczędzisz miejsca, nie musząc wieszać lustra na ścianie. Szafa z lustrem rozjaśni nawet niewielki, ciemny pokój, optycznie dodając mu przestrzeni. Pasuje do aranżacji klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych.

Szafa Flex 120 dąb wotan jest zrobiona z solidnej jakości materiałów. To wysoka, smukła szafa z lustrem po prawej stronie. Front po lewej stronie jest w ciepłym kolorze drewna. Szafa posiada praktyczne półki oraz drążki do zawieszenia odzieży. Za dodatkową opłatą możliwe jest założenie oświetlenia LED. Dzięki konfiguratorowi możesz skomponować wnętrze szafy według swojego pomysłu. Kolory szafy: biały (korpus), dąb wotan (front), srebrny (uchwyt, tor jezdny). Wymiary mebla to: 120 × 218 × 66 cm.

Szafa Flex 120 dąb wotan pasuje do mebli z drewna, ale także tych w białym kolorze. Jest idealna do wnętrz inspirowanych stylem skandynawskim. Pasuje do ciepłych i chłodnych barw wystroju.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 218 cm
Waga 143.355 kg
Do pobrania