Szafa Flex, która odświeży Twoje wnętrze

Poszukujesz szafy, która nie tylko pomieści Twoje ubrania, ale także sprawdzi się jako element dekoracyjny w Twojej sypialni? Szafa Flex to idealna propozycja. Prezentuje się nowocześnie i elegancko. Połowa drzwi szafy posiada kolor modrzewiu sibiu złotego, z kolei ich druga część to klasyczne lustro, które świetnie odnajdzie się zarówno w pomieszczeniu o sporym, jak i niewielkim metrażu.

Poza swoim estetycznym wyglądem szafa charakteryzuje się także praktycznym wnętrzem. Posiada półki, na których możesz umieścić wszystko, co tylko chcesz! Nie brakuje również drążków czy kontenerka. Szafa jest pojemna i uniwersalna.

Szafa Flex stanowi propozycję idealną, jeśli poszukujesz mebla do średniego lub małego pomieszczenia. Posiada 66 cm głębokości, 150,7 cm szerokości oraz 240 cm wysokości. Nada stylu Twojemu wnętrzu oraz sprawi, że zyska na funkcjonalności!

Nie zastanawiaj się, postaw na szafę Flex, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.