Szafa Flex, idealna do Twojej sypialni

Poszukujesz szafy, która wpisze się w styl Twojego wnętrza? Dysponujesz niewielkich wymiarów pomieszczeniem, a może po prostu nie posiadasz zbyt dużo ubrań? Szafa Flex to świetne rozwiązanie!

Model ma biały korpus oraz drzwi w kolorze magnolia. Szafa prezentuje się nowocześnie i delikatnie. Odnajdzie się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i eleganckich czy też klasycznych. Poza nietuzinkowym wyglądem szafa charakteryzuje się również wysoką jakością wykonania. Wykazuje trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia, dzięki czemu przez wiele długich lat będzie się prezentować tak samo pięknie!

W środku szafy znajduje się kontenerek, zestaw szuflad oraz półki. Nie brakuje także drążka. Szukanie odpowiedniej kreacji porą wieczorową będzie prostsze i wygodniejsze.

Szafa ma 66 cm głębokości, 150,7 cm szerokości oraz 218 cm wysokości. Sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i na korytarzu.

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 175 kg
Do pobrania