Szafa Flex modrzew Sibiu złoty – ładny i funkcjonalny model

Praktyczna i efektowna szafa Flex modrzew Sibiu złoty to mebel, który może być prawdziwą ozdobą salonu, sypialni, przedpokoju. Ze względu na kolorystykę łatwo dopasować ją do reszty aranżacji. Ciepły odcień drewna pasuje do różnych barw wystroju - od jasnych (jak biel i krem), poprzez soczyste czerwienie aż po grafit. Dobrze zgrywa się z różnymi obiciami mebli i dodatkami. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych i rustykalnych.

Szafa Flex modrzew Sibiu złoty jest wykonana z mocnych, solidnych materiałów, umożliwiających jej długotrwałe użytkowanie. Ma prosty, dość klasyczny design z drewnianymi frontami i kontrastującym kolorystycznie korpusem. Oprócz licznych półek, praktycznych szuflad i drążka, szafa ma na wyposażeniu także kontenerek. Dodatkowe wyposażenie dostępne jest w kolorze szarego płótna. Możliwość zainstalowania oświetlenia LED za dodatkową opłatą. Kolory szafy: biały (korpus), modrzew Sibiu złoty (fronty), srebrny (uchwyt, tor jezdny). Wymiary mebla to: 170,7 × 218 × 66 cm.

Szafa Flex modrzew Sibiu złoty pasuje do innych drewnianych mebli, a także białych oraz białych dodatków. Dobrze prezentuje się na tle ciepłych i chłodnych kolorów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 170,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 201.4 kg
Do pobrania