Szafa Flex – z myślą o potrzebach całej rodziny

Rozglądasz się za pokaźną szafą do sypialni dla dwojga? A może urządzasz garderobę dla całej rodziny? W obu przypadkach potrzebujesz zabudowy, w której segregacja ubrań będzie dziecinnie prosta. Szafa Flex to nie tylko zróżnicowane wyposażenie wewnętrzne i imponująca pojemność, ale również wygląd, który z łatwością dostosujesz do swoich oczekiwań. Zaprojektuj własny model lub skorzystaj z gotowych rozwiązań.

Duża szafa ułatwi Ci zachowanie porządku w rzeczach Twoich i partnera. Funkcjonalny podział wnętrza sprawdzi się, jeśli potrzebujesz wydzielić osobne strefy przechowywania dla każdego dorosłego domownika. Dzięki dużej ilości przegródek, drążków i szuflad będziesz mieć pewność, że ubrania nie przemieszają się i nie pogubią.

Szafa o wymiarach 200 × 66× 240 cm posiada:

·         8 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         6 półek, w tym 4 idealne na buty;

·         3 drążki na wieszaki,

·         5 praktycznych szuflad z frontem pełnym, idealnych na bieliznę i akcesoria;

·         4 uchylane fronty.

Obawiasz się, że ogromny mebel może przytłoczyć wnętrze sypialni? Prezentowana szafa Flex mimo dużych rozmiarów wyróżnia się lekkością i subtelnym wyglądem. Taki efekt to zasługa dekoracyjnego szkła lacobel pokrywającego fronty szafy. Dzięki lustrzanej powłoce mebel powiększy optycznie wnętrze, wprowadzając do niego nutę elegancji.

Biały korpus połączony został z frontami w delikatnym kolorze lacobel magnolia. Niemal niewidoczne uchwyty sprawiają, że cała konstrukcja nabiera minimalistycznego charakteru.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 240 cm
Waga 317.591 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Ilość drzwi 4
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji