Szafa Flex – zapewnij sobie maksimum komfortu

Meble, którymi otaczasz się w sypialni, mają wpływ na to, w jaki sposób zaczynasz i kończysz każdy dzień. Aby poranki przebiegały w dobrej atmosferze, zadbaj o przyjazną i uporządkowaną przestrzeń, w której wszystkie Twoje rzeczy są na swoim miejscu. Jak to zrobić? Szafa Flex przychodzi Ci z pomocą.

Duża szafa do sypialni sprawdzi się zarówno we wnętrzu dla dwojga, jak i w przestrzeni dla świeżo upieczonych rodziców i ich dziecka. Bogate wyposażenie wewnętrzne szafy, łagodne kolory frontów i harmonijny wygląd bryły to wszystko, co wpłynie na Twój komfort i codzienne samopoczucie.

Szafa o wymiarach 200 × 66 × 240 cm posiada:

·         8 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         8 półek, na których poukładasz m.in. swetry i koszulki, w tym 2 półki idealne na buty;

·         4 drążki na wieszaki,

·         4 szuflady na bieliznę i akcesoria,

·         4 uchylane fronty.

Biały korpus połączony został z frontami w kolorze ramiak modrzew sibiu jasny i punktowymi srebrnymi uchwytami.

Szafę Flex z powodzeniem dopasujesz do wnętrza w pastelowych kolorach. Jasna szafa będzie również ciekawym akcentem w sypialni w stylu boho.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Oświetlenie LED uruchamiane za pomocą czujnika ruchu to dodatkowy atut prezentowanego mebla.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 240 cm
Waga 278.852 kg
Do pobrania