Szafa Flex – miej oko na ubrania

Otwarta garderoba to trend coraz częściej pojawiający się w domowych przestrzeniach. Tego typu rozwiązanie kojarzy się z luksusowymi apartamentami, gdzie można swobodnie tworzyć niepowtarzalne stylizacje. Za pomocą szerokiej szafy Flex zastosujesz je również we własnym domu!

Szafa z otwartymi półkami może stanąć w oddzielnym pomieszczeniu albo w sypialni. Kluczowe jest tu bogate wyposażenie. Na szczęście szafa Flex ma wszystko, czego potrzeba, by zapewnić Ci wygodę segregowania ubrań.

Jej wnętrze kryje w sobie 10 półek, 2 drążki na wieszaki, 5 szuflad oraz 2 półki dolne ze stojakiem. Dzięki takiemu rozkładowi wszystkie Twoje ubrania i dodatki będą pięknie wyeksponowane i łatwo dostępne.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Koniec z poranną krzątaniną – w mig znajdziesz odpowiedni komplet!

Szafa otwarta o wymiarach 200,7 × 240 × 66 cm doskonale wpisze się w aranżację, ponieważ korpus pomalowano na biało, a wyposażenie wewnętrzne jest w dekorze szare płótno. Delikatna szarość w połączeniu z bielą stanowi dobre tło dla barwnych elementów garderoby i świetnie „wtapia się” w najróżniejsze style wnętrzarskie. Mebel dobrze zagra z estetyką skandynawską, boho, glamour czy nowoczesną – w zależności od użytych dodatków może zupełnie zmienić swoje oblicze.

Szafy Flex umożliwiają stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strefy przechowywania – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć własny projekt.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 224.9 kg
Do pobrania