Szafa Flex – wszystko pomieści

Potrzebujesz dużej szafy w nowoczesnym stylu? Oto i ona – szafa Flex z lustrem! W środku wygodnie posegregujesz ubrania, a lustro wizualnie powiększy przestrzeń – tego typu mebel sprawdzi się nawet w mniejszym metrażu.

Szafa przesuwna o wymiarach 200,7 × 240 × 66 cm skrywa optymalnie rozplanowane wnętrze, a dokładnie:

  • 10 półek na złożone ubrania,
  • 2 drążki na wieszaki – jeden możesz przeznaczyć na koszule i marynarki, a drugi na spódnice,
  • wysuwany wieszak na spodnie,
  • 4 szuflady z funkcją cichego domyku na bieliznę i drobiazgi, w tym praktyczną szufladę z szybą.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania.

Wyposażenie pozwoli Ci łatwo uporządkować garderobę, a dzięki przesuwnym frontom masz do rzeczy dobry dostęp. Dodatkowo fronty zostały wyposażone w hamulce, więc korzystanie z mebla jest bardzo komfortowe.

Na nietuzinkowy design szafy wpływają dwa rodzaje frontów. Jedne drzwi to lustro, dzięki któremu obejrzysz się od stóp do głów i dograsz stylizację. Drugi front został wykończony w delikatnym odcieniu modrzew sibiu jasny. Całość łączy korpus w kolorze głębokiego grafitu. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Uniwersalna kolorystyka i prostota bryły sprawdzą się w różnych aranżacjach. Z łatwością też dobierzesz do mebla dodatki. Szafa z drzwiami przesuwnymi może stanąć w sypialni, garderobie, pokoju młodzieżowym albo przedpokoju. Nadaje się również do wąskich pomieszczeń, ponieważ podczas otwierania nie zajmuje dodatkowego miejsca.

Szafy Flex to meble, które dają dużą elastyczność – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć własny projekt.