Szafa Flex – porządek w świetnym stylu

 

Witaj w świecie nowoczesnej stylistyki i funkcjonalności. Szafa Flex jest meblem, który spełni Twoje potrzeby uporządkowania przedpokoju lub sypialni, a jej modna forma sprawi, że będzie ona wspaniale prezentować się w każdym wnętrzu.

 

Środkowe fronty szafy Flex stanowią przesuwne drzwi. Wykonano je w efektownej czerni w połysku, która doskonale koresponduje z grafitem bocznych drzwi. Te otwierane są w sposób tradycyjny za pomocą wygodnych, prostych w formie czarnych uchwytów.

Wewnątrz szafy do Twojej dyspozycji są:

 

●     trzy drążki

●     dwanaście półek

●     wieszak na spodnie

●     trzy szuflady

 

Strefy w szafie ułożone zostały w taki sposób, aby zapewnić łatwy dostęp do wszystkich rzeczy, które będą w niej przechowywane. Szuflady wyposażono w ciche prowadnice z pełnym wysuwem, co znacznie poprawia komfort codziennego użytkowania.

Drążki pozwolą Ci wygodnie zawiesić marynarki, kurtki, bluzki czy koszule. Dzięki temu unikniesz zagnieceń i konieczności prasowania.

Półki wypełniające prawą część szafy Flex to doskonała przestrzeń na złożone ubrania, z których często korzystasz. Półki na górze możesz wypełnić ubraniami sezonowymi, pościelą, kocem czy ręcznikami.

Wieszak na spodnie to funkcjonalny dodatek pozwalający utrzymać tę część garderoby w nienagannym stanie.

Szuflady to przestrzeń na bieliznę, dodatki modowe czy skarpety. Mogą też służyć do przechowywania biżuterii lub dokumentów.

Wnętrze szafy Flex oraz elementy wyposażenia wykonano w praktycznym kolorze szare płótno.

 

Duża nowoczesna szafa Flex jest nie tylko funkcjonalna, ale również niezwykle stylowa. Jej design sprawia, że będzie ona idealnie pasować do każdego rodzaju wnętrz. Elegancka forma mebla nada sypialni czy garderobie wyjątkowy charakter.

 

Szafa Flex jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią
 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220 cm
Wysokość 218 cm
Waga 291.237 kg
Do pobrania