Szafa Pont – komfort przechowywania i modny design

 

Szafa Pont o wymiarach 240 x 225,5 x 60,5 cm z drzwiami przesuwnymi sprawi, że każdy element Twojej garderoby znajdzie swoje miejsce. Przemyślany układ, pojemność, harmonijna forma i nieprzeciętna stylistyka to zalety tego starannie wykonanego mebla. Dzięki szafie Pont Twoja sypialnia będzie zawsze zachwycała uporządkowaniem i estetyką.

 

Wnętrze szafy podzielone jest na kilka stref, do których dotrzesz, przesuwając płynnie działające drzwi. Po lewej stronie znajduje się drążek, na którym zawiesisz ubrania na wieszakach. To idealne miejsce na marynarki, żakiety, kostiumy czy koszule. Duża przestrzeń sprawi, że Twoja garderoba pozostanie bez zagnieceń.

Nad drążkiem umiejscowione są dwie półki, które są idealnym miejscem na ręczniki, ubrania sezonowe czy pościel, czyli rzeczy, po które sięgasz rzadziej. Prawa strona to znowu obszerna przestrzeń do wieszania kurtek lub płaszczy. Na dole znajduje się półka na obuwie lub rzeczy, które lubisz mieć pod ręką takie jak dodatki, nakrycia głowy czy torebki. A na górze kolejna przestrzeń, na której umieścisz złożone ubranie.

Drzwi szafy ozdobione zostały charakterystycznym dla kolekcji Pont dekorem z frezami w kolorze czarnym, a cała szafa utrzymana jest w kolorystyce uniwersalnego i eleganckiego dębu artisan.

 

Jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej półek, to możesz je dodatkowo zamówić. To świetna wiadomość dla osób, które rzadziej korzystają z wieszaków. Dzięki temu stworzysz wnętrze z dużą ilością półek i każdy element garderoby będzie leżał oddzielnie, co ułatwi jego odnalezienie.

 

Szafa z drzwiami przesuwnymi z kolekcji Pont oferuje nie tylko nowoczesny wygląd, ale też olbrzymią przestrzeń do przechowywania i segregowania ubrań oraz przedmiotów. Dzięki niej zapanujesz nad bałaganem i będziesz cieszyć się uporządkowanym mieszkaniem.

 

Wymiary
Głębokość 60,5 cm
Szerokość 240 cm
Wysokość 225,5 cm
Waga 186.65 kg
Do pobrania