Szafa Flex – zachwyca designem i pojemnością

 

Szafa Flex o wymiarach 250,7 x 240 x 66 cm pozwoli Ci łatwo zorganizować i uporządkować przestrzeń. Ogromna ilość miejsca sprawi, że każda część garderoby znajdzie w niej swoje miejsce. Szafa Flex to również nowoczesny design, który odświeży wnętrze sypialni lub przedpokoju i nada mu interesujący charakter.

 

Szafa Flex zwraca uwagę efektownością dwóch środkowych przesuwnych frontów. Wykonane są one w czarnym połysku i łączą się z grafitem korpusu oraz dwóch uchylnych frontów. Całość wieńczą czarne proste uchwyty. Wszystko to tworzy spójny i estetyczny mebel.

Wnętrze szafy wyposażono w trzy drążki, na których wygodnie rozwiesisz marynarki, koszule, spodnie czy bluzki. Górne półki nad nimi to doskonałe miejsce do przechowywania sezonowych ubrań, ręczników, a nawet pościeli czy koców. Możesz tam umieścić wszystko to, po co sięgasz rzadziej. A ubrania, które chcesz mieć pod ręką, ulokujesz po prawej stronie w całości wypełnionej obszernymi półkami.

Na dole po lewej stronie do Twojej dyspozycji jest aż sześć szuflad, które oferują dużo miejsca na bieliznę, dodatki czy skarpety. Dolne półki umieszczono z przeznaczeniem na buty, plecak lub torebkę.

We wszystkich szufladach zastosowano prowadnice z cichym domykiem, umożliwiające pełny wysuw. Umożliwia to bezgłośne i komfortowe użytkowanie.

 Wnętrze szafy Flex oraz wyposażenie dodatkowe wykonane zostało w praktycznym  kolorze szare płótno.

 

Szafa Flex to niezwykle atrakcyjny i pojemny mebel, który sprawi, że każdy przedmiot znajdzie w niej swoje miejsce. Duża ilość stref pozwoli Ci optymalnie ułożyć i rozdzielić wszystkie ubrania. Dzięki temu zyskasz czas i unikniesz frustrujących sytuacji.

 

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 250,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 364.982 kg
Do pobrania