Szafa Flex — postaw na praktyczne rozwiązanie

Przymierzasz się do zakupu szafy? Zależy Ci na meblu, który będzie praktyczny i funkcjonalny? Nie mogłeś lepiej trafić! Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Szafa Flex została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Posiada korpus oraz część drzwi w kolorze dębu monastery. Druga część drzwi jest ze szkła, klasycznego lustra, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniach — powiększy optycznie przestrzeń i całkowicie ją odmieni.

Szafa Flex posiada drzwi przesuwne, pozwalające zaoszczędzić odrobinę miejsca i świetnie wykorzystać przestrzeń. To, co jest jednak najważniejsze — to środek szafy. Posiada ona praktyczne szuflady, zwykłe półki oraz półki na buty. Nie brakuje także drążka, który pozwoli Ci zawiesić sukienki, bluzy czy kurtki. Szafa ta posiada dość spore wymiary. Jej głębokość wynosi 45 cm, szerokość 260,7 cm oraz wysokość 218 cm. Pomieści naprawdę sporo ubrań, jak i wszelkiego rodzaju drobiazgów!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 260,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 204.74 kg
Do pobrania