Szafa Flex – idealna do niewielkich wnętrz

Poszukując szafy, która sprawdzi się w pomieszczeniach o małych metrażu, musisz wziąć pod uwagę nie tylko jej gabaryty, ale również funkcjonalność. Szafa Flex jest projektem wychodzącym naprzeciw Twoim potrzebom. Praktyczny podział wnętrza, front z lustrzanym panelem i modne wykończenie pozwolą Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń przechowywania, w której każda rzecz jest na wyciągnięcie ręki.

Wąska szafa sprawdzi się w niedużym przedpokoju i w każdym innym pomieszczeniu, w którym liczy się oszczędność miejsca. Dzięki jasnej kolorystyce, smukłej sylwetce i lustrzanej wstawce mebel nie tylko nie przytłoczy wnętrza, ale też optycznie je powiększy. Minimalistyczna bryła o uniwersalnym charakterze z powodzeniem dopełni aranżację w stylu skandynawskim i nowoczesnym.

Szafa o wymiarach 75 × 66 × 240 cm posiada:

·         2 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         zestaw 3 praktycznych szuflad z półką, idealnych na bieliznę i akcesoria,

·         drążek na wieszaki,

·         2 uchylane fronty.

Szafa Flex z uchylanymi frontami spodoba się osobom ceniącym tradycyjne rozwiązania przełamane nutą nowoczesności. Jej wnętrze podzielone jest na kilka praktycznych stref ułatwiających segregację ubrań. Znajdziesz tu miejsce zarówno na elementy garderoby wymagające wieszania, jak i bieliznę, detale czy buty.

Biały korpus doskonale współgra z frontem o wybarwieniu ramiak biały oraz frontem z lustrzanym panelem. Punktowy czarny uchwyt ciekawie kontrastuje z zewnętrznym uchwytem typu l. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 240 cm
Waga 110.77 kg
Do pobrania