Prosta szafa na kurtki — Flex

Przymierzasz się do zakupu praktycznej szafy, w której będziesz mógł umieścić m.in. kurtki, bluzy, płaszcze czy sukienki? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Szafa Flex to praktyczny i nowoczesny mebel, który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Posiada korpus w jasnym kolorze dębu sonoma oraz szklane drzwi w kolorze magnolia. Barwy te świetnie ze sobą korespondują. Są jasne i uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się w każdym mieszkaniu.

Szafa Flex posiada uchwyty do drzwi, z których pomocą łatwo się ją otwiera. W jej środku znajdują się m.in. szuflady, półka oraz drążek, na którym zawiesisz wybrane przez Ciebie ubrania. Szafa pomimo swoich niewielkich wymiarów jest pojemna i praktyczna. Świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego mebla. Umieścisz w niej zarówno ubrania, w których chodzisz na co dzień, jak i te, które są przeznaczone na specjalne okazje lub inny sezon.

Szafa posiada 66 cm głębokości, 75 cm szerokości oraz 218 cm wysokości. Odnajdzie się zarówno w sypialni, jak i na korytarzu!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 218 cm
Waga 108.77 kg
Do pobrania