Szafa Flex – stwórz estetyczne wnętrze

 

Jeśli szukasz niewielkiej, ale praktycznej dwudrzwiowej szafy do sypialni, pokoju lub garderoby to Flex będzie idealnym rozwiązaniem. Szafa ma wymiary 75 x 240 x 66 cm, dzięki czemu otrzymujesz dużo miejsca do przechowywania, nie tracąc cennej przestrzeni.

 

Zarówno korpusy, jak i fronty szafy Flex są białe. Wygodny dostęp do zawartości zapewnią Ci estetyczne i trwałe uchwyty. Szafa doskonale wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie, tworząc modną i spójną całość.

Wnętrze szafy Flex podzielone zostało w przemyślany sposób, który znacznie ułatwi Ci segregowanie odzieży. Przestrzeń z drążkiem to miejsce na marynarki, koszule, żakiety i bluzki. Rano szybko wybierzesz się do pracy, a wieczorem na spotkanie z przyjaciółmi, nie tracąc czasu na prasowanie.

Na górze znajdują się dwie półki. Są one długie i głębokie, co umożliwia ich dowolne zagospodarowanie. Możesz umieścić tam pościel, ręczniki i ubrania, których używasz rzadziej. To też przestrzeń na torebki czy plecak.

Wnętrze szafy Flex oraz wyposażenie dodatkowe wykonane zostało w praktycznym kolorze szare płótno.

 

Mebel świetnie sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach takich jak kawalerka, pokój czy poddasze. Dzięki niemu wszędzie wprowadzisz porządek. Zapomnisz o porozrzucanych bezładnie ubraniach i będziesz cieszyć się estetycznym wnętrzem.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 240 cm
Waga 88.5 kg
Do pobrania