Szafa Eleven – funkcjonalność i design na najwyższym poziomie

 

Teraz możesz cieszyć się porządkiem i harmonią, nie rezygnując z efektownej estetyki. Wybierz jakość, użytkowość oraz niesamowity design. Szafa nie musi być nudną koniecznością. Może stać się mocnym i atrakcyjnym punktem wystroju sypialni lub przedpokoju.

Szafa Eleven z drzwiami przesuwnymi to mebel, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Wszystkie elementy tej szafy zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją. Szafa Eleven będzie służyć Ci przez wiele lat, zachowując swój elegancki wygląd.

Fronty drzwi składają się z dwóch paneli. Jeden z nich jest wykonany w stylowym białym macie, co podkreśla minimalistyczny charakter mebla. Drugi front to efektowne lustro, które rozświetla pomieszczenie i dodaje mu przestrzeni. To połączenie sprawia, że szafa Eleven stanowi wyjątkową ozdobę każdego wnętrza.

Wewnątrz szafy znajdują się dwa drążki po obu jej stronach. Umożliwią Ci one wygodne rozwieszenie marynarek, spodni, koszul czy kurtek. Dzięki temu unikniesz zagnieceń na ubraniach i będziesz mieć pewność, że są one gotowe do użycia w każdej chwili.

Na górze szafy znajdują się dwie pojemne półki, które dostarczą Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania. Możesz ulokować tam swoje torby, pościel czy akcesoria. Teraz wszystkie rzeczy będą miały swoje miejsce, dzięki czemu utrzymasz porządek w pomieszczeniu.

 

Szafa Eleven pozwoli Ci wprowadzić ład i cieszyć się nieprzeciętnym designem. Wprowadź do swojego wnętrza nowoczesny i praktyczny element.

Wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 180,5 cm
Wysokość 197 cm
Waga 130.95 kg
Do pobrania