Pojemna i funkcjonalna szafa to marzenie wielu kobiet – Twoje też? Proponujemy Ci naszą szafę systemu F27, dzięki której stworzysz wymarzoną garderobę. Rozumiemy Twoje potrzeby dlatego stworzyliśmy linie dopasowaną do Ciebie, a którą Ty możesz dowolnie modyfikować. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy wybór szerokości szafy (125cm, 170cm, 215cm, 270cm) i jej kolorystykę. W opcji dodatkowego wyposażenia oferujemy komplet 2 półek, dzięki czemu szafa spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z ofertą szaf z linii F27 i stwórz funkcjonalne miejsce do przechowywania ubrań i dodatków.


- Pojemna szafa F27 270 z drzwiami przesuwnymi to idealny sposób na uporządkowanie nawet obszernej garderoby.

- 3-drzwiowa szafa jest bardzo pakowna i z uwagi na jej gabaryty doskonale sprawdzi się w przestronnych wnętrzach.

- Mebel wyposażony jest w 3 funkcjonalne przestrzenie z półką i praktycznym drążkiem, które dają wiele miejsca do przechowywania.

- Korpus i fronty wykonano wybarwieniu dąb sonoma. Centralny front tworzy tafla lustra, optycznie powiększając wnętrze i umożliwiając swobodne przeglądanie się.

- Charakterystyczne poziome żłobienia na frontach dodają uroku.

- Dostępne za dodatkową opłatą półki wkładane (F27-POL/83-BI) ułatwiają segregację rzeczy i pozwalają zachować nienaganny porządek.

F27 270 - wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 270 cm
Wysokość 210 cm
Waga 204 kg
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa