Szafa Flex – i wszystko jest na swoim miejscu

 

Duża, pojemna garderoba od zawsze była Twoim marzeniem? Chcesz raz na zawsze przestać zmagać się z chaosem, który sprawia, że musisz rano poszukiwać ulubionych ubrań? Czas zacząć wcielać plany w życie. A pomoże Ci w tym świetnie wykonana i zaprojektowana narożna szafa Flex.

 

Szafa Flex o wymiarach 223 x 240 x 203 cm to szereg funkcjonalności i rozwiązań, które sprawią, że w wygodny sposób umieścisz i rozlokujesz wszystkie swoje ubrania.

 

Dostęp do przestrzeni szafy Flex jest otwarty. Dzięki temu szybko sięgasz po element garderoby i od razu widzisz, gdzie się on znajduje. Poranne wyjście do pracy lub na uczelnie będzie o wiele szybsze i przyjemniejsze.

Do Twojej dyspozycji jest 5 drążków, szuflada z przegródkami, szuflada z szybą, wieszak na spodnie i wiele różnej wielkości półek (w tym jedna z szybą).

Na drążkach rozwiesisz marynarki, kurtki, bluzki czy koszule. Dzięki temu unikniesz zagnieceń i konieczności ich prasowania.

Osadzone na prowadnicach z cichym domykiem i pełnym wysuwem szuflady to optymalne miejsce na dodatki modowe, biżuterie, bieliznę czy skarpety. Górne półki pomieszczą wszystkie rzeczy, których używasz rzadko lub sezonowo. Koce, ciepła kołdra, zimowe ubrania czy zabawki znajdą w końcu swoje miejsce.

Dolna przestrzeń to miejsce na buty, a liczne półki wykorzystasz na poukładanie koszulek, bluz czy jeansów. Wnętrze szafy wykonano w praktycznym kolorze szare płótno.

 

Wybierz narożną szafę Flex i stwórz garderobę, w której wszystko będzie mieć swoje miejsce.