Szafa Pont – inny wymiar przechowywania

 

Szafa Pont umożliwi Ci stworzenie zorganizowanego i nowoczesnego wnętrza. Dzięki niej wszystkie ubrania, zabawki, pościel czy ręczniki znajdą swoje miejsce.

 

Trzydrzwiowa szafa Pont o wymiarach 160 x 200,5 x 56 cm to mebel, który z powodzeniem sprawdzi się w przedpokoju, sypialni czy pokoju młodzieżowym. Wszechstronność i pojemność to jej niepodważalne atuty, które możesz wykorzystać w dowolny sposób.

Kolorystyka szafy – czerń i dąb artisan – to estetyczny majstersztyk, który wprowadzi nowoczesność do Twojego wnętrza. Kontrastowe zestawienie, minimalistyczne uchwyty z metalu i ozdobne frezowanie na frontach sprawiają, że mebel wygląda modnie i spójnie. Szafa doda przytulności i wprowadzi kameralność do pomieszczenia.

 

Lewa strona szafy składa się ze strefy z drążkiem i dolnej półki. Na drążku wygodnie zawiesisz koszule, żakiety, kurtki lub marynarki, a na półce umieścisz obuwie lub kartony z rzadziej używanymi przedmiotami.

Prawa strona to część bieliźniana, składająca się z 4 półek. Na dole do Twojej dyspozycji są 2 pojemne szuflady. To idealna lokalizacja dla poskładanych ubrań, bielizny, ręczników, a nawet zabawek czy gier planszowych. Ukryjesz tu wszystko, co zaburza harmonię i estetykę pomieszczenia.

 

Trzydrzwiowa szafa Pont wyposażona została w zawiasy i prowadnice z cichym domykiem. Pozwoli Ci to uniknąć hałasów podczas codziennego, intensywnego użytkowania mebla. Bezgłośne i płynne działanie to olbrzymi walor, zwłaszcza kiedy szafa jest ustawiona w sypialni, czyli strefie snu i wypoczynku.

 

Wybierz inne meble z kolekcji Pont, tworząc doskonałą i oryginalną aranżację sypialni, przedpokoju czy salonu.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 141.05 kg
Do pobrania