Szafa II Prestige – niewielki, ale pojemny mebel

 

Kolekcja Prestige to efektowne, wszechstronne i bardzo praktyczne meble wykonane z drewna sosnowego. Gwarantuje ono trwałość i naturalność.

Szafa II Prestige to połączenie nowoczesnego i klasycznego wzornictwa, które zachwyca estetyczną formą. Mebel pokryty został ekologicznym lakierem i wybarwiony na kolor dębu.

Szafa o wymiarach 188 x 98 x 60 cm osadzona została na wysokich nóżkach, które nadają jej delikatność i lekkość. Wstawiona nawet do niewielkiego pomieszczenia nie przytłoczy, lecz podkreśli kameralność. Na jej dole znajduje się praktyczna, obszerna szuflada, którą możesz przeznaczyć na bieliznę lub skarpety. Posiada ona system cichego domyku – nie obudzisz małżonka, przygotowując się do porannego wyjścia.

Za drzwiami ukryty jest drążek, na którym wygodnie rozwiesisz marynarki, koszule i inne części garderoby, które nie powinny posiadać zagnieceń. Szafa Prestige, mimo niewielkich gabarytów, jest pojemna i funkcjonalna.

Kolor szafy z wyraźną drewnianą strukturą doskonale współgra z wykonanymi w ciemnym macie uchwytami. Subtelne metalowe gałki to dzieło renomowanej włoskiej firmy Giusti. Całość jest bardzo spójna i doskonale wkomponuje się przestrzeń sypialni, pokoju młodzieżowego czy przedpokoju.

 

Dobierz inne meble z serii Prestige, tworząc efektownie zaaranżowane i praktyczne wnętrze.

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 98 cm
Wysokość 188 cm
Waga 55 kg
Do pobrania