Szafka dolna Junona Line – sposób na piękną i ustawną kuchnię

Najwyższy czas na remont kuchni? Zaplanowanie ustawnego, dobrze przemyślanego i estetycznego pomieszczenia umożliwią Ci meble kuchenne Junona Line, które sprawdzą się nawet na niewielkim metrażu.

Szafka dolna Junona Line to doskonały schowek na niezbędne przedmioty, które przydają się podczas codziennego gotowania i nie tylko. Półka dzieli wnętrze szafki na dwie części, co ułatwia segregację i zwiększa możliwości przechowywania. Dużą zaletą szafki jest jej pojemność – z łatwością przechowasz w niej akcesoria do pieczenia lub drobne artykuły gospodarcze, zachowując porządek. Z tego powodu mebel sprawdzi się szczególnie w rodzinnych wnętrzach.

Praktyczna szafka kuchenna o wymiarach 40x82 cm stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Jej front otwierany jest na lewą stronę. W zależności od potrzeb możesz umieścić ją w sąsiedztwie strefy zmywania lub przygotowywania posiłków.

Jeśli szukasz mebli w ciepłych, ale jednocześnie jasnych barwach, szafka Junona Line z frontem w kolorze dąb delano jasny będzie idealnym wyborem. Biały korpus i grafitowe uchwyty podkreślają jej ponadczasowy styl. Dzięki uniwersalnej i klasycznej kolorystyce, zakup mebli Junona będzie inwestycją na długie lata.  

Cokół i dedykowany blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty są częścią standardowego wyposażenia szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Znajdziesz je na brw.pl.

Zaprojektuj rodzinną kuchnię, w której z przyjemnością spędzisz czas. Odkryj możliwości modułowych mebli kuchennych Junona Line

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 19.65 kg
Do pobrania