Szafka pod zlewozmywak Junona Line – zaprojektuj strefę zmywania

Nowoczesne systemy kuchenne łączą w sobie funkcjonalność i niebanalny design, dzięki czemu sprawdzają się w wielu aranżacjach i kuchniach o różnych metrażach. Meble z kolekcji Junona Line pozwalają również na dobieranie kolejnych modułów i jeszcze lepsze dopasowanie zabudowy do kształtu i możliwości kuchni.

Szafka pod zlewozmywak Junona Line powinna znaleźć się bezpośrednio w strefie zmywania. Odpowiednie wycięcia pozwalają na zamontowanie dwukomorowego zlewu i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wygodę sprzątania zapewnią Ci duże kosze na sortowanie odpadów, które możesz umieścić we wnętrzu szafki.

Szafka pod zlewozmywak o wymiarach 80x82 cm to także idealne miejsce na przechowywanie wszystkich akcesoriów stojących na straży kuchennego porządku. Schowaj tam zmiotkę i szufelkę a także czyste ściereczki – dzięki temu będą pod ręką, gdy okruszki opanują podłogę.

Szafka kuchenna Junona Line to połączenie białego korpusu z frontem dąb delano jasny – nowoczesna mieszanka w minimalistycznym stylu. Grafitowe zintegrowane uchwyty akcentują nietuzinkowe wykończenie mebla.

Do standardowego wyposażenia szafki dołączony jest cokół. Ponadto w ofercie Black Red White znajduje się zestaw AGD, w skład którego wchodzi zlew do prezentowanej szafki.

Sprawdź, jak urządzić kuchnię z meblami modułowymi Junona Line – zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych oraz gotowych zestawów dostępnym na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 19.55 kg
Do pobrania