Szafka dolna Junona Line – i wszystko w porządku

Zależy Ci na przytulnej, ale jednocześnie praktycznej aranżacji kuchni, w której poruszanie się nie sprawia problemów, a każdy przedmiot ma swoje miejsce? Zaprojektowanie takiej przestrzeni będzie możliwe dzięki meblom modułowym z kolekcji Junona Line. W ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne komplety, jak i pojedyncze bryły, które możesz zestawiać z pozostałymi elementami w dowolnej konfiguracji.

Szafka dwudrzwiowa dolna posłuży Ci jako wygodne miejsce do przechowywania większych i mniejszych przedmiotów. Pojedyncza półka tworzy praktyczny podział wewnątrz szafki – dzięki temu poukładasz w niej najpotrzebniejsze przybory. Szafkę kuchenną dolną o szerokości 60 cm i wysokości 82 cm możesz ustawić obok piekarnika. Wówczas jedną z półek przeznacz na przybory i akcesoria.

Stylowe połączenie białego korpusu z frontem w kolorze grafitowym z ozdobnym obramowaniem nadaje mablom elegancji. Całosci dopełniają klasyczne uchwyty w kształcie gałki.

W opcji dostępne są również blaty, kupisz je na brw.pl.

Szafka dolna dwudrzwiowa świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie oferują Ci kompaktowe meble z kolekcji Junona Line

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.1 kg
Do pobrania