Szafka dolna Semi Line – narożnik, który wykorzystasz

Remont bywa wykańczający. Rozumiemy to, dlatego stawiamy na proste i sprawdzone rozwiązania. Rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Semi Line pozwoli Ci zagospodarować przestrzeń kuchni. Linia wyróżnia się frontami typu ramiak, małymi uchwytami typu gałka i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

Są takie miejsca w pomieszczeniu, które bywają problematyczne w zabudowie. Jakie? Narożniki! Szafka dolna narożna Semi Line tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania. Talerze, miski, naczynia żaroodporne czy robot kuchenny możesz wygodnie zorganizować – pomoże w tym praktyczna półka.

Szafka o szerokości 100 cm i wysokości 82 cm zabuduje naroże o wymiarach 100x60 cm. Front ma 40 cm szerokości. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym).

Oprawą dla frontów w chłodnym odcieniu grafit jest korpus w ciepłym kolorze dąb Reveal. Kontrastowe połączenie sprawdzi się w nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Uchwyty typu gałka, które przełamują fronty typu ramiak, podkreślają ich styl i ułatwią dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Pamiętaj o doborze  blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafka kuchenna Semi Line doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Semi Line. Wykorzystaj je i zaprojektuj zabudowę dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.