Szafka narożna Sole – zagospodarowanie kuchennego naroża

Kuchenne eksperymenty, codzienna rutyna, a może pomysł na wieczór we dwoje? Kuchnia może zaskoczyć pomysłami na spędzenie czasu w pojedynkę lub w większym gronie. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole stworzysz funkcjonalną i efektowną zabudowę. Prosta konstrukcja zapewni modne wnętrze przez wiele lat, natomiast rozwiązania w standardzie – kosze cargo, ociekarki – ułatwią gotowanie.

W kuchni nie może zabraknąć miejsca na garnki, brytfanki patelnie i inne, rzadko używane przedmioty. Doskonałym miejscem na nie jest szafka narożna, w której jest dużo miejsca. Aby ułatwić sobie sięganie po najgłębiej schowane przedmioty zainstaluj wysuwaną półkę.

Szafka narożna Sole o wymiarach 82x80 cm zabudowuje naroże o wym. 90x90 cm, dzięki temu zyskujesz kompaktową ale praktyczną zabudowę, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty.

Biała, ciepła - drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus).

W którym miejscu stanie szafka do narożnika Sole? Wbrew pozorom to nie jest bez różnicy. Zdecyduj o stronie frontu (prawa/lewa) przed pierwszym montażem i ciesz się komfortowym dostępem do jej zawartości. 

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Sole - wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 79.9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 35.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole