Szafka dolna narożna Top Line – praktyczna zabudowa małego narożnika

Szukasz idealnych mebli do nowoczesnej zabudowy kuchni? Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line łączą styl, funkcjonalność i ergonomię. Wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

W Twojej kuchni jest kilka narożników, które warto byłoby odpowiednio zabudować i wykorzystać? Dzięki szafce narożnej Top Line zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania w problematycznych narożnikach. Możesz w niej przechowywać garnki lub termomix.

Szafka dolna narożna Top Line służy do praktycznej zabudowy narożnika o wymiarach 90x90 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości  105 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, które znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z dowolnymi elementami kolekcji w taki sposób, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń do codziennego użytkowania.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 79.9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 35.75 kg
Do pobrania