Szafka dolna Semi Line – przechowywanie pod zlewem

Zabudowa kuchni to wyzwanie, przed którym stanie każdy z nas. Warto postawić w niej na połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii. Kolekcja mebli kuchennych Semi Line łączy wszystkie te cechy! Ponadczasowa konstrukcja wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Zmywarka to świetna sprawa, ale oprócz niej warto mieć także zlew. To w niej opłuczesz owoce i warzywa oraz pozmywasz naczynia pod bieżącą wodą. Szafka dolna zlewowa Semi Line doskonale zabuduje zlewozmywak.  Za pełnym frontem możesz schować kosze na śmieci lub produkty czyszczące.

Szafka o szerokości 60 cm idealnie współgra z szafką górną z ociekarką o tej samej szerokości.

Korpus w ciepłym kolorze dąb Reveal połączono z frontem w zimnym odcieniu grafit. Taka kompozycja kolorystyczna wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Front typu ramiak wyróżnia linię spośród innych kolekcji. Fronty przełamuje uchwyt typu gałka, który ułatwia dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Semi Line. W ten sposób dopasujesz zabudowę do możliwości wnętrza i potrzeb Twojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.45 kg
Do pobrania