Szafka dolna Sole – kuchnia na Twoich zasadach

Kuchnia rządzi się swoimi prawami. Dlatego funkcjonalność stoi tutaj ponad wyglądem. Ale czy nie można mieć jednego i drugiego? Linia mebli kuchennych Family Line z frontami  Sole udowadnia, że wszystko jest możliwe! Ponadczasowe, lakierowane fronty będą cieszyły oko przez wiele lat, podobnie jak akcesoria w standardowym wyposażeniu (kosze cargo, ociekarka).

Szafka dolna z 3 szufladami to idealne miejsce na sztućce, talerze, miski, deski do krojenia, garnki lub urządzenia elektryczne, takie jak blender czy mikser. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu suchej żywności takiej jak makarony, ryże, kasze i mąka. Trzy szuflady o zróżnicowanej wysokości i pojemności dają Ci pełną swobodę przechowywania tego, co chcesz mieć pod ręką.

Zastosowany system jezdny szuflad Sambox sprawia, że dostęp do zawartości jest szybki i bezproblemowy. Szuflady wysuwają się równomiernie mimo obciążenia do 25 kg.

To wszystko opakowane w nowoczesną stylistykę. Prosty, geometryczny korpus o wysokości 82cm, szerokości 80 cm towarzyszy gładkim, lakierowanym frontom. Jego otwieranie ułatwi subtelny, listwowy uchwyt.

Szafka Sole stanowi połączenie lakierowanych frontów w kolorze biały połysk z korpusem w stonowanej bieli alpejskiej. Jasne wybarwienie optycznie powiększy wnętrze i da możliwości ożywienia go za pomocą kolorowych dodatków.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Sole - wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 38.26 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole