Szafka dolna Sole – miejsce na zlewozmywak

Chętnie gotujesz i wcielasz się w role master chefa w swojej rodzinie? Pewnie Twoim naturalnym środowiskiem jest kuchnia? Stwórz zabudowę kuchni z kolekcją Family Line z frontem Sole, która łączy funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo i inne) z niebanalnym wyglądem (gładkie, lakierowane fronty). Taka kompozycja możliwości sprawi, że gotowanie będzie doskonałą przygodą.

Rodzinny obiad już się skończył, goście poszli zostawili Cię ze stertą naczyń? Pozmywasz je szybko i wygodnie w zlewie, który jest osadzony na szafce dolnej pod zlewozmywak. To ona, jednodrzwiowa szafka tworzy miejsce na brudne naczynia ale też kosz na śmieci – ten chyba w niemal każdym domu kryje się pod zlewem?

Szafka dolna zlewowa o wymiarach 60x82 cm będzie idealną podstawą pod zlew jednokomorowy. Za pełnym frontem możesz ukryć kosze do segregacji śmieci lub artykuły chemiczne do sprzątania.

Fronty w kolorze biały połysk (lakier) towarzyszą korpusowi w wybarwieniu biały alpejski. Taka ponadczasowa, neutralna kolorystyka sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, optycznie je powiększając.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 19.3 kg
Do pobrania