Szafka dolna Sole - pół metra przechowywania

Kuchnia to Twoje królestwo? Urządź ją tak, żeby codzienne gotowanie było przyjemne i łatwe. Z pomocą przychodzi system mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, który łączy funkcjonalność (w wyposażeniu standardowym kosze cargo, ociekarki i inne) z ponadczasowym wyglądem (lakierowane fronty, uchwyt zintegrowany).

Szafka dolna Sole z szufladą to sprawdzony sposób na usystematyzowanie przedmiotów w kuchni. Do szuflady możesz dokupić wkład, który ułatwi zachowanie porządku wśród sztućców. A szafka? Wprost idealne miejsce na robota kuchennego, blender czy naczynia takie jak żaroodporna brytfanka i małe pojemniki śniadaniowe.

Łatwe i wygodne użytkowanie to zasługa systemu jezdnego Sambox, który zapewnia udźwig do 25 kg szuflady. Dzięki temu możesz w niej przechowywać naprawdę to, co zechcesz.

Szafka o wymiarach 50x82 cm może stanąć pod oknem, w środku zabudowy lub być jej zakończeniem. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Dopełnieniem i podkreśleniem charakteru mebla jest listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.81 kg
Do pobrania