Szafka dolna Sole - przechowywanie w idealnym stanie

Twoja kuchnia to miejsce rodzinnego gotowania, a może gotujesz sama, ale lubisz rozpieszczać bliskich? Żeby ten proces był jeszcze łatwiejszy, przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. Znajdziesz w niej szafki dolne i górne, wysokie słupki oraz funkcjonalne rozwiązania.

Co przechowujesz w praktycznej szafce kuchennej? Podobno ile osób, tyle pomysłów na jej wykorzystanie. Proponujemy talerze, miski, półmiski, garnki lub małe AGD. Może masz lepszy pomysł? Przekonaj się, co warto mieć pod ręką. Poustawiaj wybrane elementy na praktycznych półkach i miej zawsze do nich wygodny dostęp.

Szafka dolna o wymiarach 60x82 cm tworzy idealne miejsce na zlew dwukomorowy. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Ten uniwersalny duet będzie idealną bazą do zabawy kolorami dodatków, takich jak ściereczki kuchenne, kubki, stojak na ręcznik kuchenny i rękawice.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.55 kg
Do pobrania