Szafka dolna Sole L6 – łatwiejsze przechowywanie

Wielcy kulinarni odkrywcy zaczynali podboje podniebienia od swojej kuchni. Ty też spraw aby była wygodna i funkcjonalna - ustaw w niej meble kuchenne Family Line z frontem Sole L6 łączą estetyczny wygląd z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwią gotowanie (kosze cargo, ociekarka w wyposażeniu standardowym).

Nie wiesz gdzie przechowywać miski, salaterki, garnki lub akcesoria kuchenne jak silikonowe rękawice, ściereczki, blender czy sitko? Z pomocą przychodzi szafka kuchenna z 3 szufladami - to sprawdzony sposób aby zaprowadzić porządek w przechowywanych artykułach kuchennych.

Prowadnice wyposażono w system jezdny do szuflad Sambox, który podnosi maksymalny udźwig do 30 kg. Pomimo takiego obciążenia szuflada wysuwa się łatwo, szybko i wygodnie.

Szafka o wymiarach 60x82 cm to optymalne miejsce do przechowywania wszystkiego, co warto mieć pod ręką. Dodatkowo prezentuje się efektownie i nie przytłacza kuchni, a zatem jest idealna!

Szafka kuchenna Sole L6 zachwyca neutralną kolorystyką. Łączy korpus w kolorze czarnym i gładkie fronty w kolorze dąb halifax natura. Charakteru całosci nadaje czarny uchwyt, który ułatwia dostęp do zawartości mebla, a przy tym podkreśla jego nowoczesny styl.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 82 cm
Waga 38.5 kg
Do pobrania