Szafka dolna Sole L6 – miejsce na zlewozmywak

Chętnie gotujesz i wcielasz się w role master chefa w swojej rodzinie? Pewnie Twoim naturalnym środowiskiem jest kuchnia? Stwórz zabudowę kuchni z kolekcją Family Line Sole L6, która łączy funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki, szuflady) z niebanalnym wyglądem. Taka kompozycja możliwości sprawi, że gotowanie będzie doskonałą przygodą.

Rodzinny obiad już się skończył, goście poszli zostawili Cię ze stertą naczyń? Pozmywasz je szybko i wygodnie w zlewie, który jest osadzony na szafce dolnej pod zlewozmywak. To ona, jednodrzwiowa szafka tworzy miejsce na brudne naczynia, ale też kosz na śmieci – ten chyba w niemal każdym domu kryje się pod zlewem?

Szafka dolna zlewowa o wymiarach 60x82 cm będzie idealną podstawą pod zlew jednokomorowy. Za pełnym frontem możesz ukryć kosze do segregacji śmieci lub artykuły chemiczne do sprzątania.

Fronty w kolorze dąb halifax natura towarzyszą korpusowi w wybarwieniu czarnym. Całości dopełniają smukłe, czarne uchwyty. Taka ponadczasowa, neutralna kolorystyka sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, optycznie je powiększając.

Szafka kuchenna Sole L6 jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania