Szafka dolna Top Line – pomoc w przechowywaniu

Poszukujesz nowoczesnych mebli, które będą ozdobą Twojej kuchni, a przy tym dbasz o to, aby była ona funkcjonalna? Optymalną zabudowę stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

W kuchnie nie może zabraknąć miejsca na… sztućce! Szafka dolna z szufladami Top Line to nieoceniona pomoc w ich organizacji. W jej 3 szufladach znajdzie się również miejsce na silikonowe łopatki, durszlak, plastikowe pojemniki, a także przyprawy lub produkty sypkie, takie jak mąka, makaron, ryż.

Pojemna szafka o szerokości 80 cm i głębokości 46 cm to pojemny dedykowany do przestronnych wnętrz. Szuflady wyposażono w system Sambox, dzięki czemu wytrzymują udźwig do 25 kg. Jeżeli potrzebujesz mebla o mniejszych wymiarach, to w naszej ofercie znajdziesz szafki o szerokości 40 cm i 60 cm.

Szafka jest dostępna w 2 modnych wersjach kolorystycznych. W pierwszej połączono korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, zyskując ergonomiczną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 43.11 kg
Do pobrania