Szafka dolna Top Line – praktyczna i wygodna w użyciu

Kuchnia to miejsce doświadczeń -  w niej spotyka się smak, zapach i estetyka podania dania. Podczas przygotowywania jedzenia sprawdzi się ergonomicznie zaprojektowana kuchnia. Stworzysz ją dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą wyróżniają lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line posłuży Ci jako organizer na sztućce i inne elementy. Wykorzystaj podręczną szufladę i pojemną szafkę, którą możesz przeznaczyć do przechowywania silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów, miksera, blendera lub pojemników plastikowych.

Lewostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm dobrze posłuży Ci w pobliżu kuchenki. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig aż 40 kg, a przy tym posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, tworząc kuchnię dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.8 kg
Do pobrania