Szafka dolna Top Line – praktyczny organizer

W funkcjonalnie zaprojektowanej kuchni poruszasz się z łatwością, dlatego gotowanie stanie się mniej chaotyczne, a zatem bardziej przyjemne. Ergonomiczną aranżację stworzysz z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to ceniony przez wiele osób organizer na sztućce i nie tylko. Wykorzystaj podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, w której możesz przechowywać silikonowe łopatki, trzepaczki, durszlak, sitka, wyciskarkę do cytrusów lub plastikowe pojemniki.

Prawostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się w pobliżu kuchenki tak, aby można było wygodnie sięgnąć po jej zawartość. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, by kuchnia służyła nie tylko Tobie, ale także całej Twojej rodzinie. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!

 

Top Line - wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.26 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Top Line