Szafka dolna Top Line – praktyczny organizer

W funkcjonalnie zaprojektowanej kuchni poruszasz się z łatwością, dlatego gotowanie stanie się mniej chaotyczne, a zatem bardziej przyjemne. Ergonomiczną aranżację stworzysz z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to ceniony przez wiele osób organizer na sztućce i nie tylko. Wykorzystaj podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, w której możesz przechowywać silikonowe łopatki, trzepaczki, durszlak, sitka, wyciskarkę do cytrusów lub plastikowe pojemniki.

Prawostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się w pobliżu kuchenki tak, aby można było wygodnie sięgnąć po jej zawartość. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, by kuchnia służyła nie tylko Tobie, ale także całej Twojej rodzinie. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.26 kg
Do pobrania