Szafka dolna Verdi – uzupełnienie zabudowy
 

Niewielka kuchnia też może być w pełni funkcjonalna. Ergonomiczną zabudowę stworzysz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród wielu użytecznych rozwiązań znajdziesz też kompaktową szafkę dolną o szerokości 30 cm. Dowiedz się o niej więcej!

Szafka kuchenna z szufladą ułatwi Ci segregację rzeczy. W szufladzie z cichym domykiem i pełnym wysuwem możesz wygodnie przechowywać komplet sztućców i akcesoria, takie jak korkociąg czy otwieracz do puszek. Dużą wytrzymałość gwarantuje system jezdny Smartbox zapewniający udźwig do 40 kg.

Do Twojej dyspozycji pozostaje też praktyczna szafka przedzielona półką – możesz trzymać tu na przykład dzbanek z filiżankami czy zestaw lunchboxów.

Szafka Verdi o wymiarach 30 × 82 cm sprawdzi się w małej kuchni lub aneksie kuchennym połączonym z salonem. Matowe fronty wykończone dekoracyjną listwą będą niekwestionowaną ozdobą wnętrza, jednocześnie zapewniając duże możliwości aranżacyjne. Świetnie łączą się z najróżniejszymi kolorami, fakturami, wzorami, dzięki czemu pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i skandynawskiego oraz vintage.

Szafka z szufladą dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Do wykończenia szafki kuchennej potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 19.5 kg
Do pobrania