Szafka dolna Verdi – miejsce na wszystkie akcesoria

Szuflady to jeden z najwygodniejszych sposobów przechowywania, dlatego w funkcjonalnej kuchni po prostu nie może ich zabraknąć. Wiele modeli szafek z szufladami znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Połączenie praktycznych rozwiązań i eleganckiego wzornictwa to przepis na wnętrze, w którym gotowanie jest znacznie szybsze i przyjemniejsze!

Szafka dolna Verdi o wymiarach 80 × 82 cm pomoże Ci w organizacji sztućców i naczyń. Trzy szuflady sprawdzą się jako miejsce na przedmioty różnej wielkości. W górnej możesz trzymać nie tylko noże i widelce, lecz także wszelkie akcesoria z silikonu czy z drewna. Dwie pozostałe szuflady wykorzystaj na większe rzeczy – komplet talerzy, garnki, patelnie. To również idealna przestrzeń na przyprawy, makaron, mąkę i ryż.

Szafka kuchenna z szufladami została wyposażona w system Smartbox. Co kryje się za tą nazwą? Szuflady wysuwają się niezwykle płynnie i wytrzymują obciążenie do 40 kg. Pełen wysuw i cichy domyk to kolejne atuty systemu.

Kuchnię wybierasz na lata, więc dobrze postawić na rozwiązania, które będą zarówno praktyczne, jak i efektowne. Fronty Verdi to uniwersalne wzornictwo, pasujące do wielu stylów wnętrzarskich. Są one wykonane z płyty MDF w szlachetnym, matowym wykończeniu podkreślonym dekoracyjną listwą. Ponadczasowa elegancja wpisze się zarówno w aranżacje klasyczne, jak i skandynawskie oraz vintage. Fronty współgrają m.in. z drewnem, kamieniem i cegłą, pasują też do spokojnych szarości czy beży.

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 42.69 kg
Do pobrania